Recenze

Hodnocení spokojených zákazníků je pro mě ta nejvyšší satisfakce. Vždy, když mi přijde recenze, mám pocit vnitřního blaha :-) Umění dělám pro lidi, aby se ve svém domově cítili příjemně, aby si mohli vytvořit osobitý a neotřelý interiér.  Proto je pro mě tak důležité, aby se moje obrazy zákazníkům líbily.

 

" Vřele doporučuji! Živý, jasný obraz. Jsem tak ráda, že jsem našla sylvaart! Hledala jsem střední obraz na stěnu nad jídelní stůl v našem novém domě a porovnávala tolik různých možností! Nemohla jsem se rozhodnout, který z nich chci, protože všechny obrazy na sylvaart vypadaly tak krásně. Nakonec jsem velmi spokojená s výběrem. Obrázek na webovce tomuto uměleckému dílu neodpovídá! Je mnohem krásnější ve skutečnosti. Textura je perfektní, plátno je pevné. Navíc není vůbec těžký. Opravdu to spojilo místnost dohromady, dostala jsem spoustu komplimentů! "


 Barbora Srncová

wallpicture_222911_012943

 

 

" Oceňuji příjemnou a rychlou komunikaci s paní malířkou. Řekla jsem ji svou představu a ona navrhla barevnou kombinaci i styl obrazu. S výsledným dílem jsem byla moc spokojená, obraz je krásný a skvěle doplňuje interiér ložnice. Doporučuji:-) "


Klára Feiková

wallpicture_222411_122429

Zpět do obchodu