Úvod

Máte rádi umění? Navštívili jste někdy výstavu obrazů a přitom jste si v duchu říkali: hmm, tenhle boží obraz by se mi hodil do obýváku nad pohovku, tenhle nad jídelní stůl, tamten na to místečko v ložnici, kde se loupe omítka :-) Ale pak jste si pomysleli, vždyť obraz z galerie si nemůžu dovolit, ten není pro obyčejného smrtelníka, ale pro uhlazeného chlápka v černém klobouku, který si říká sběratel umění. A tak jdete zachmuření domů a sníte o vlastním obrazu, který bude vyjadřovat vaši osobnost, individualitu, váš styl. A bude to zkrátka ten váš vysněný originál, který visí na stěně vašeho obývacího pokoje a už žádné jiné. 

Já věřím, že autorské umění, ručně malované originální obrazy by měly být dostupnější. Na ručně malovaném obrazu je vidět každý tah štětcem, struktura barev, jejich hustota a zároveň drobné nedokonalosti, které připomínají, že jej maloval člověk a ne stroj. Toto nemůže žádná, byť sebelepší reprodukce nahradit. Proto vznikl projekt sylvaart.

Najdete zde moderní, cenově dostupné abstraktní obrazy, které najdou své místo v každé místnosti vašeho domova. Pomohou vám zútulnit interiér a navodit u vás doma příjemnou atmosféru :-) Díky tomu se doma budete cítit dobře vy, vaše rodina i návštěva. Ta možná zabloudí očima na váš nový abstraktní obraz a řeč se stočí k umění, designu a obdobným příjemným tématům. Budete překvapeni, co v obrazu vidí ostatní lidé a jak na ně působí. Abstraktní umění je skvělé v tom, že si v něm každý může najít kus sebe.

Nechte se vést intuicí při výběru z již hotových obrazů a pokud Vás žádný neosloví, domluvíme se na obrazu šitém na míru Vašim představám. 

  starorůžové trio_tlacitko

tlacitko

 

banner_uvod2

 

Zpět do obchodu